אטרקציות מגוונות לבר\בת מצווה

אז בשעה טובה הילדה חוגגת בת מצווה, סוף סוף היא בת שתיים עשרה. היא חולמת על אירוע שכולם ידברו עליו ואתם ההורים, מנסים יחד איתה לחשוב על אטרקציות לבת מצווה. הקוסם נפסל וגם הליצן, היא כבר לא בת שלוש. לפתע עולה הרעיון, מה עם ריקוד?.

מבין כל האטרקציות לבת מצווה, ריקוד הוא רעיון קל וטוב . הסגנונות והמגוון כמעט אינסופיים והחוויה גם היא מובטחת. האפשרויות רבות, אפשר ללכת על סדנת סלסה  ואפשר גם לנסות סדנת פלמנקו. אז מה כדאי? תלוי בכמה דברים. ראשית, כדאי להבין מה הסגנון שכלת השמחה רוצה. האם הילדה מתחברת יותר להיפ-הופ, טנגו או אולי ואלס. הערב הזה הוא שלה ולכן הבחירה צריכה להיות גם על ידה. שנית, רצוי להגדיר מהי היא החוויה המבוקשת. ישנם רקדנים אשר באים לעשות אך ורק הופעה, ישנם כאלה שנותנים גם סדנה ויש גם כאלה שהופכים את הבת מצווה להפקת ענק, עם הפעלות, ריקודים וסדנאות. לבסוף, הבת מצווה תעוצב בהתאם לתקציב שהוחלט להקדיש לה, תקציב גדול יותר יכול ליצור הפקה גדולה יותר, אך חשוב לזכור, שתקציב קטן לאו דווקא יגרום לאירוע פחות איכותי.

מעבר לריקוד, ישנם עוד אטרקציות לבת מצווה אשר יכולות להפוך את החגיגה למיוחדת. ישנן אטרקציות רבות ומגוונות כמו: שחקני רחוב, קליפ אישי, מייצגים אור קוליים, טיולים ועוד. כל אטרקציה והיתרונות שלה. כדאי לשבת עם הילדה ולהבין מה הכי ישמח אותה. לפעמים מה שנראה בעיניה הכי “מגניב” ומושך במבט ראשון, הוא פחות טוב, גם עבורה, משאר האטרקציות לבת מצווה הקיימות.  כניסה בסטייל, לדוגמא, נשמעת לילדה כמו חוויה מדהימה, אך סיכוי טוב שסדנאות מהן היא תצא עם תוצר ממשי, כמו למשל ריקוד אותו היא למדה, יהיו בעבורה חוויה טובה ומשמעותית עוד יותר.

כתיבת תגובה