איך לבחור את המתנה המושלמת

בחירת המתנה המושלמת היא לא דבר של מה בכך. החיפוש אחרי המתנה כולל מתנה שבה נעמוד תקציבית, שתהיה מיוחדת ולא משעממת, שתתאים ספציפית למי שהמתנה ניתנת לו, ועוד.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לחשוב על תחומי העניין והאהבה של מקבל התמונה:

לדוגמא, אם מקבל המתנה אוהב צילום במיוחד, ניתן לקחת תמונה אותה אתם יודעים שהוא אוהב, או אפילו תמונה איכותית אותה הוא צילם בעצמו, ולהכניס אותה לחדרו ממש בעזרת הדפסה על עץ בגודל אותו תבחרו. כך היא תוכל לקשט קיר שלם של חדר, שטח קטן מעל המיטה, או כל מקום שבו תרגישו שהיא מתאימה.

אם מקבל המתנה אוהב אוכל במיוחד, ניתן לקנות לו את המאכלים האהובים עליו, או אפילו לקחת אותו לסדנה בה ילמד כיצד להכין בעצמו את המאכלים האהובים. ניתן גם להחביא את המאכלים במקומות שונים בבית וליצור “מפת מטמון” אחריה עוקבים בדרך למציאת המתנות.

שנית – חשבו על האדם לו אתם נותנים את המתנה והחליטו האם מתאימה לו מתנה אקטיבית או לא. אם הוא אוהב לפעול ולנוע, כדאי לתת לו מתנה שאכן תפעיל אותו. מפת מטמון, סדנה, או מתנה אתגרית כלשהי יתאימו מושלם. אם לעומת זאת הוא אוהב יותר לנוח ולהירגע, מתאימות יותר מתנות שהוא אינו צריך להתאמץ על מנת להשיגן.

מומלץ לקבוע מראש את התקציב בו אתם יכולים לעמוד, ולנסות לארגן את המתנה כך שתעמוד בתקציב. כך תדעו מראש מה מתאים לכם, ומה אתם לא יכולים לעמוד בו, ולא תבזבזו זמן מיותר על מציאת מתנה שלא מתאימה לטווח הפיננסי שלכם.

 

כתיבת תגובה