בחירת מוזיקה מתאימה לאירוע

יש כל כך הרבה דברים שצריך לסדר לקראת אירוע. מיקום, אוכל, עיצוב, מוזיקה, סידור, והרשימה רק נמשכת.

בניית חוייה היא יותר מאשר חיבור של כל המרכיבים האלו. אנו מנסים ליצור משהו שמהרגע הראשון שאורח מגיע אל האירוע הוא יוכל להרגיש שהגיע למקום בו הוא רוצה להיות. אנו רוצים להמם אותם בהתחלה, ולהשאיר רושם שייחרט בזכרונם לשנים הבאות.

על מנת ליצור חוויה שכזו, מומלץ להתאים את פס הקול והמוזיקה באירוע אל החוויה אותה אנו רוצים ליצור. המוסיקה יכולה להתאים אפילו לצבעים שבחרנו לאירוע, לטון אותו אנו רוצים להעביר (מרגש/משמח/אקטיבי/רגוע וכו’) וכו’.

אז איך בוחרים מוזיקה שתואמת את האירוע שלנו?

ראשית מומלץ לחשוב לכתחילה מה אנחנו רוצים שיהיה הטון באירוע, ולהתחיל לחפש שירים המתאימים אליו. גם אם הרשימה ארוכה, היא נותנת כיוון אליו אנו שואפים, וזו כבר התחלה.

בשלב הבא מנפים את השירים הפחות מתאימים לאווירה, או את השירים שאנו באופן אישי לא כל כך אוהבים. מרכיבים אותם ברשימה מסודרת שיוצרת איזשהו סיפור אותו אנו רוצים להעביר לקהל. כך לדוגמא מומלץ להתחיל עם מוזיקה רגועה ונעימה במהלך קבלת הפנים, ודרמטית יותר במהלך כניסת בעלי השמחה. במהלך הריקודים המוזיקה תיעשה מעט יותר חזקה ומהירה, ולקראת סוף האירוע תיחלש שוב.

רובנו הולכים לדיג’יי על מנת שיעזור לנו לבחור את השירים המתאימים, הסדר המתאים, ולהשמיע אותם באופן שהם יתחברו אחד לשני.

אבל תנו לי להציע לכם פתרון הרבה יותר אישי אליכם-

בחברת אקפלה, בראשות אורן בן משה לוקחים את המוזיקה לאירועים צעד אחד קדימה. לאקפלה אולפן הקלטות עצמאי, שבו ניתן ליצור רימקסים עבור השירים אותם אתם אוהבים, באופן המותאם ביותר לכם.

כך אתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם ליווי צמוד, ייעוץ מוזיקלי, ואירוע שמייצג בדיוק אתכם.

 

כתיבת תגובה