כיצד להנציח את יום הבר מצווה

יום הבר/בת מצווה הינו יום מיוחד ביותר בו ילד השמחה מצטרף לעולם המבוגרים ומתחיל בדרך חדשה של עצמאות ואחריות. בנוסף- זהו יום מרגש מלא בשמחה, ריקודים, משפחתיות וחברים.

כל מי שכבר תכנן בר/בת מצווה לילדיו יודע שמדובר בעבודה רבה ותקציב לא קטן בכלל, אשר מתועלים כולם אל ערב אחד ויחיד. ונכון, ערב זה הינו מיוחד כל כך שהוא שווה את כל ההשקעה, אך אם היינו יכולים להנציח יום זה, היינו יכולים ליהנות ממנו גם בעתיד.

את אופציית אלבום התמונות והווידאו כולנו מכירים. אין כמעט אירוע אותו הפקנו שלא נשיג אליו צלם סטילס וצלם וידאו על מנת שנוכל לצפות מאוחר יותר באירוע מחדש. אך כולנו יודעים שאחרי צפייה או שניים סרטון הDVD נכנס לארון חשוך עם דיסקים אחרים ומתחיל להעלות אבק. גם אלבום השמחה נכנס אחר כבוד למגירת האלבומים ואנו לא מוציאים אותו לעיתים קרובות.

מה יכול ליצור לנו את המזכרת המושלמת מיום השמחה, שתעמוד לנו מול העיניים תמיד?

הדפסה על פרספקס.

פרספקס היא בעצם זכוכית אקרילית המאפשרת הדפסה של תמונה באופן שקוף או אטום, ואפילו הדפסה דו צדדית הנראית משני צידי הזכוכית. מתוך אלבום השמחה ניתן לבחור את התמונה האהובה עליכם ביותר, ולהדפיס אותה על פרספקס. היתרון של פרספקס הוא שניתן לשלב אותו כמעט בכל מקום בבית, ולבחור בכל גודל זכוכית שתרצו.

באופן אידיאלי- מקמו את התמונה המודפסת בחדר השינה של הילד, או במסדרון הבית בו ממוקמות שאר התמונות החשובות לכם.

אתם יכולים להיות בטוחים שעם הדפסה על פרספקס תנציחו את יום השמחה לזמן ארוך, ותוכלו ליהנות ממנו בכל עת.

כתיבת תגובה