מזכרות ומתנות מיוחדות לבר מצווה

חגיגת בר מצווה היא זמן מרגש במיוחד. זמן בו צעירים נכנסים אל תוך העולם הבוגר ומתחילים לנווט בו, זמן בו הם מתחילים לשאת באחריות, זמן בו הם יכולים לחגוג עם החברים והמשפחה את הצטרפותם לעולם הבוגרים.

כיוון שכך, חגיגת בר מצווה היא אירוע מיוחד ומשמעותי במיוחד לנער החוגג, ולחבריו החוגגים עמו. עם השנים האחרונות, החל מנהג בו מחלקים בבר מצוות (וכן בחתונות) מזכרות ומתנות מיוחדות לאורחים, על מנת שיוכלו לזכור את האירוע המיוחד. לפניכם כמה רעיונות למזכרות לאירוע:

ברכונים

אופציה זו מתאימה בעיקר לדתיים/מסורתיים שבינינו. ניתן למצוא בתי דפוס רבים המדפיסים ברכונים במיוחד לאירועים. את הברכון ניתן לעצב בעיצוב המתאים לילד, ואף להוסיף הקדשה מחתן בר המצווה על הכריכה.

הדפסה על חולצה

בהדפסה על חולצה תוכלו לבחור כל נושא שקשור לבר מצווה או לחוגג, ולהדפיס אותו על חולצה. אופציות העיצוב הן כמעט בלתי מוגבלות. ניתן אפילו לתת לילד המצווה לצייר או לכתוב משהו בכתב ידו, ולהדפיס אותו על החולצה. ניתן לבחור דגם חולצה, בד וצבע, ולהדפיס עליה. בנוסף- ישנם בתי דפוס המדפיסים גם על כיפות.

מחזיק מפתחות

ניתן לחלק מחזיקי מפתחות כמזכרת מהאירוע, וניתן לחלק מחזיקי מפתחות עם מזכרות קטנות התלויות מעליהם. כך לדוגמא תוכלו למסגר תמונה קטנה של החוגג ולהוסיף אותה למחזיקי מפתחות שיחולקו לאורחים, או להוסיף תליונים קטנים בצורה של ספר תורה/תפילין/תחומי העניין של בעל המצווה.

מתוקים ממותגים

בשנים האחרונות הולך ורווח טרנד המתוקים הממותגים. הרעיון הוא בעצם הדבקת תמונה/טקסט על פריטי מאכל שונים. כך לדוגמא ניתן להדפיס טקסט/תמונה אכילה על קאפקייקס/שוקולד, נשיקות מרנג, אוריאו ועוד. מזכרת כזו אמנם לא נשארת לזמן רב, אך היא מספקת טעם ועניין מיוחד.

כתיבת תגובה