קייטרינג כשרים לאירועים

האביב מסמן את תחילת עונת החתונות והאירועים. מזג האוויר הנעים מאפשר לחגוג אירועים באולמות, גני אירועים, ואפילו בחיק הטבע, ולכן רבים מהישראלים מעדיפים לחגוג בקיץ החמים. לרבים מאתנו האופציה של בחירת אולם עם קייטרינג היא הקורצת ביותר – אין צורך למצוא אולם בנפרד והסעדה בנפרד – אולם חלקנו מעדיפים למצוא קייטרינג בנפרד, בין אם בשל מגבלות תקציב, מקום האירוע, ועוד. קיבצנו לפניכם מספר אופציות לקייטרינג כשר לאירועים:

הולי בייגל

Holy bagel מציעה שירותי קייטרינג חלבי כשר למהדרין לאירועים. ניתן לבחור בהסעדה עם מגוון הפלטות של הולי בייגל, או עם תפריט קייטרינג המחושב לפי מחיר ארוחה לאדם. הפלטות של הולי בייגל מציעות מגוון רחב של סלטים, גבינות, פסטות, דגים ועוד, וכל פלטה מתאימה לעשרה או עשרים איש (תלוי בפלטה אותה מזמינים). בתפריט הקייטרינג ניתן לבחור בין אופציות מחיר שונות לאדם, כאשר ישנו תפריט ערב ותפריט בוקר.

כדיתה

כדיתה מציעה שירותי קייטרינג חלבי והסעדה לאירועים, מגשי אירוח, וכן תפריט ייעודי לחתונות. תפריט החתונות כולל מגוון של עמדות לבחירה לקבלת הפנים, דגים, מנות חמות וסלטים. תפריט הקייטרינג מותאם לבר מצוות, בריתות, ימי הולדת, שבתות חתן, ועוד, כאשר בתחילת האירוע מוגשים לרוב מנות פתיחה בבופה פתוח, ולאחר מכן הגשת מנות חמות על ידי מלצרים. מגשי האירוח מגיעים בשני גדלים, וכוללים בין השאר אנטיפסטי, גבינות, דגים, סלטים ועוד. בנוסף – ישנה אופציה להסעדה טבעונית.

מעדני מלך

קייטרינג מעדני מלך מתאים במיוחד לקהל החרדי בשל כשרות בד”צ העדה החרדית שלו. בתפריטים של מעדני מלך ניתן למצוא תפריט פסח ותפריט חלבי בנוסף לתפריטים גנרים לאירועים כמו בר מצווה, חתונה, וכו’. בנוסף, ניתן למצוא תפריט משמחים לאירועים דתיים בהם יש צורך למנות משמחים (מוזמנים לחתונה המגיעים רק על מנת לשמח ולרקוד) הכוללים עוגות, פירות, שתיה קלה ועוד.