תכנון בר מצווה מיוחדת

תכנון אירוע הוא משימה לא קלה שבה צריך להשקיע זמן ואנרגיות, ולרוב גם תקציב לא מועט. עם זאת, אירועים יוצרים אצלנו זיכרונות שנשארים אתנו שנים, ובהחלט שווים את ההשקעה. חשוב לזכור כי אירוע לא נמדד בכמות הכסף שנשפכה עליו – אלא ביזכרונות הייחודיים שאנו יוצרים לעצמנו ולאורחים. כדי ליצור את הזיכרונות האלו, לא צריך להשקיע פיננסית בהכרח, אלא לחשוב מחוץ לקופסא ולפתח חוויות יצירתיות באירוע. לפניכם כמה רעיונות להפיכת כל בר מצווה למיוחדת:

בשנים האחרונות כבר לא נדיר בכלל לראות חולצות מודפסות מככבות באירועים. בחתונות ניתן למצוא אותן על החתן, הכלה, והשושבינים והמשפחה, ובצבא ניתן למצוא אותן על מסיימי מסלול, משתחררים חדשים וכו’. גם בבר מצווה ניתן לשלב את החולצות בצורה יצירתית שתשאיר זיכרון לקהל. ניתן להשקיע ולהדפיס חולצות הממותגות לאירוע לכל משפחה המגיעה לבר המצווה. ניתן ליצור חולצות בעלות הדפס מצחיק הנלבשות על ידי בעל השמחה לאורך האירוע, או על בני המשפחה. ניתן גם ליצור הצגה לקראת האירוע, בה כל שחקן ילבש חולצה עליה מודפסת דמותו. כך או כך, הכנסת חולצות עם הדפסים מתאימים לאירוע תשאיר חוויה בלתי נשכחת לכם ולאורחים.

  • יצירת נושא מלווה למסיבה

יצירת נושא מלווה למסיבה יוצרת מסיבה ייחודית שקשה לשכוח. בחרו נושא שמעניין את בעל השמחה, או נושא שאתם רוצים שהמסיבה תתמקד בו. כעת תוכלו ליצור תכנית המתאימה לנושא זה. כך לדוגמא העיצובים בעולם יכולים להיות מסודרים לפי נושא זה-  מיתוג ההזמנות לאירוע, התפריטים על השולחן, המזכרת לאורחים- ניתן לעצב את כולם באופן דומה המעלה את הנושא הנבחר. ניתן גם ליצור פעילויות הקשורות לנושא שבו בחרתם כמו הצגה עליו, שיר או ריקוד, משחק המשתף את הקהל וכו’.

  • הפעלה המשתפת את האורחים

יצירת פעילות המשתפת את האורחים המגיעים לאירוע תורמת לכך שהם ירגישו חלק יותר פעיל בו, ייהנו יותר, ואף יזכרו את היום בעתיד. ניתן ליצור פעילויות רבות המתאימות לכך: חידון המבוסס סביב בעל השמחה/הנושא בו בחרתם, ומשתף את הקהל ואף מעניק להם ניקוד (ניתן להוסיף גם פרס למנצח/ים). הצגה הקשורה לבעל השמחה או לאירועי חייו, ובה הקהל משתתף בהצגה עצמה לפי תסריט שמובא לו, או על ידי אלתור. משימה בה כל שולחן צריך לכתוב קטע יצירתי/בית בשיר על בעל השמחה, ולאחר מכן הקהל בוחר בשולחן המוצלח ביותר. כל פעילות שתאפשר למשתתפים להיות חלק ממנה תיצור תחושת הנאה גדולה יותר אצל המשתתפים, וכמובן אצל בעל השמחה.

 

 

כתיבת תגובה